Добровільне медичне страхування

Добровільне медичне страхування
Добровільне медичне страхування

Даний вид страхування є найбільш розповсюдженим в корпоративному секторі і широко використовується роботодавцями, як складова загального соціального пакету, що надається співробітнику при працевлаштуванні (в окремих випадках – після проходження випробувального терміну або після здобуття певного грейду).

Замовити консультацію
Про послугу

На нашу думку, добровільне медичне страхування суттєво вирізняється серед інших видів страхування високою концентрацією сервісних складових.

Наповнення даного страхового продукту може бути дуже різноманітним – від базових розділів, що дають змогу отримувати невідкладну медичну допомогу, до преміум-пакетів, в рамках яких передбачені різноманітні профілактичні огляди та оздоровчі процедури. Страхові компанії, надаючи страхове покриття, забезпечують не тільки оплату/відшкодування вартості отриманих медичних послуг, а й повний супровід застрахованих осіб – виклик швидкої, запис до лікаря, пошук і доставка медикаментів тощо. Вартість такої страховки залежить від наповнення програми страхування різноманітними розділами та рівня медичних установ, в яких застрахованим особам надається можливість отримання медичних послуг. Страхові контракти, зазвичай, оформлюються на один рік та діють на території всієї країни.

Плануючи закупівлю та впровадження медичного страхування в своїй організації, радимо найбільшу увагу приділити питанням розробки програм страхового захисту та супроводу укладених страхових контрактів.

Повернутися назад
ОК