Інформація

Ми володіємо експертизою з усіх видів страхування
Особисте страхування
Особисте страхування

Короткострокові та довгострокові програми страхування життя, здоров’я та працездатності. Предметом договорів особистого страхування можуть бути майнові інтереси, що не суперечать закону і пов’язані з життям, здоров’ям, працездатністю та пенсійним забезпеченням.

Добровільне медичне страхування
Добровільне медичне страхування

Даний вид страхування є найбільш розповсюдженим в корпоративному секторі і широко використовується роботодавцями, як складова загального соціального пакету, що надається співробітнику при працевлаштуванні (в окремих випадках – після проходження випробувального терміну або після здобуття певного грейду).

Страхування від нещасних випадків
Страхування від нещасних випадків

Класичний страховий продукт, що дає змогу отримати компенсацію при завданні шкоди життю чи здоров’ю внаслідок настання нещасного випадку. Розмір компенсації визначається у відсотках від загального розміру страхової суми та може залежати від складності/тяжкості отриманих ушкоджень.

Страхування подорожуючих – Travel
Страхування подорожуючих – Travel

Поліс, що захистить від непередбачуваних витрат при розладах здоров’я під час подорожі. В базовому варіанті страхове покриття передбачає оплату невідкладної медичної допомоги при настанні страхового випадку, але також можуть бути покриті й інші екстра-витрати подорожуючого.

Страхування життя
Страхування життя

Зазвичай, життя страхують за довгостроковими накопичувальними програмами. Унікальністю даного страхового продукту є те, що Застрахована особа може отримати виплату страхового відшкодування під час строку дії страхового покриття – при настанні страхового випадку.

Страхування майна
Страхування майна

Страхування рухомого та нерухомого майна, що використовується/експлуатується у приватних чи бізнес інтересах. Предметом договорів майнового страхування можуть бути майнові інтереси, що не суперечать закону і пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням майном.

Страхування відповідальності
Страхування відповідальності

Страхування відповідальності перед третіми особами, що можуть зазнати збитків внаслідок дій чи бездіяльності страхувальника. Предметом договорів страхування відповідальності можуть бути майнові інтереси, що не суперечать закону і пов’язані з відшкодуванням страхувальником.

Страхування транспорту
Страхування транспорту

Автострахування від Європейського Агентства - це надійний захист Вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія. Страховка авто потрібна навіть досвідченим водіям, які залишили під колесами не одну сотню тисяч.

Страхування вантажів
Страхування вантажів

Всі види вантажів, які перевозяться будь-яким видом транспорту по всьому світу. Страхове покриття надається на весь період перевезення і може включати перевантаження і проміжне зберігання. Страховий захист може бути надана на базі одного з варіантів стандартних умов.

ОК